אזורי השירות בחיפה והקריות

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחים במתן שירותי כל סוגי ההובלות בעיר חיפה.
אנחנו עובדים בכל אזור חיפה החל מאזור הקריות, מפרץ חיפה, נשר, תל חנן, נווה שאנן, כרמל, הדר, עין הים, עיר התחתית ועד טירת הכרמל.

לרשותינו משאיות חדשניות וצוות עובדים מיומן שעובד ביחד שנים. בג'וניור הובלות לא מתפשרים על איכות העבודה המתבטה בשמירה על פרטי ההובלה של הלקוח, עמידה בלוח זמנים ומחיר מעולה.
 
צרו עמנו קשר: 072-3258893
ימים א' - ה'8:00 - 20:00
יום ו'8:00 - 14:00
בתיאום מראש

סוגי ההובלות באזור חיפה לקהל לקוחותינו:

 
 

הובלות בכרמל

 
בשנים האחרונות נהנה אזור הכרמל בחיפה מפריחה מחודשת עם הגעתם של אלפי סטודנטים ומשפחות צעירות לאזור.

חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלות בכרמל, החברה מביאה עמה ניסיון רב הכולל ביצוע הובלה כמעט לכל בית בשכונה. אנו מציעים לתושבי הכרמל פתרונות הובלה הכוללים שירותי פירוק ואריזה טרם ההובלה, הובלה מקצועית לכל יעד ופריקה וסידור של התכולה המועברת. הובלת תכולת הדירה מבוצע בעזרת רכבים חדישים וטכנולוגיות כגון מנופים ומסועים.

לצוות ג'וניור הובלות ניסיון רב שנים במתן שירותי הובלות באזור חיפה ובדגש רב על אזור הכרמל.

אנו מציעים שירותי הובלה באזור הכרמל מצפון הכרמל ועד דרום הכרמל, בכל שכונה, בכל קומה, בכל בית עסק או בית פרטי באזור.
 

 

הובלות בהדר

 
בשנים האחרונות הפך אזור הדר בחיפה לאחד מאזורי המגורים המבוקשים בחיפה, הרחובות נורדאו, מסדה והנביאים הפכו למוקדי עליה לרגל למאות הסטודנטים המתגוררים באזור. חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלות בעיר חיפה ובדגש על אזור הדר.

אם נבחן את אופי האוכלוסייה המתגוררת היום בהדר נגלה שצורכי ההובלות שלה מסתכמים פעמים רבות בפריטים קטנים, כדוגמת העברת מקרר, תנור או מכונת כביסה בין סטודנט אחד למשנהו או הובלת סלון ישן מדירת ההורים.

חברת ג'וניור הובלות עומדת לעזרתכם בכל פעם שעולה הצורך בהובלה. בשיחת טלפון אחת תוכלו להבטיח לעצמכם תהליך העברה פשוט ומהיר גם אם מדובר רק בפריט אחד .
 

 

הובלות בעיר התחתית

 
כל אחד המבקר בעיר התחתית של חיפה נפעם למראה מתיחת הפנים אותה עבר האזור. בשנים האחרונות נהנה אזור העיר התחתית מעדנה מחודשת עם פתיחתה של האקדמיה למנהל ומעונות הסטודנטים הנמצאים בסמוך לה.

חברת ג'וניור הובלות מספקת שירותי הובלות בעיר התחתית, החברה מביאה עמה ניסיון רב שנרכש במהלך ניווטים ברחובות השכונה והיכרות אישית עם כל אחד ואחד מהבתים הנמצאים בה.

ג'וניור הובלות עושה שימוש בצי כלי רכב חדישים, במנופים, במסועים ובכוח אדם שהוסמך לעבודה.
 
התקשרו עוד היום למספר 072-3258893 וגלו כיצד הובלות בעיר התחתית הופכות לקלות וזמינות.

הובלות בשפרינצק

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחה בשירותי הובלות בחיפה בדגש על אזור שפרינצק.

צוות המובילים המקצועי של החברה מספק את כל השירותים שיהפכו את תהליך המעבר לקל ומהיר. טרם ביצוע ההעברה יגיע לביתכם נציג החברה ויחדיו יתוכנן תהליך המעבר.

החברה מספקת שירותי אריזה הכוללים אריזה מקצועית של החפצים בדירה תוך מיון הפריטים השונים לפריטים שבירים, דליקים וכד'.

שירותי ההובלה כוללים העמסה של התכולה על משאית. תהליך ההעמסה מבוצע על ידי צוות מקצועי ובמידת הנדרש אף נעשה שימוש בציוד העמסה מתקדם כדוגמת מנוף או מסוע.

חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלות גדולות כגון העברת משרדים או דירות וכן בהובלות קטנות הכוללות העברת פריטים בודדים כגון מקרר, סלון, פסנתר או תנור.
 

 

הובלות בקרית אליעזר

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלות בעיר חיפה בדגש על אזור קריית אליעזר.

החברה מביאה עמה ניסיון רב המסייע לה להעניק ללקוחותיה את שירותי ההובלה הטובים בעיר. בשוק כל כך תחרותי כמו שוק ההובלות שירותים מצוינים הם הדרך להתבלט מעל השאר, חברת ג'וניור הובלות בחיפה והסביבה מתחייבת לשירות מהיר, אמין ומקצועי, שירות שיהפוך את יום ההובלה לקל ופשוט.
 

שירותי אריזה, פריקה וסידור תכולות

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלת דירות בקרית אליעזר תוך ליווי צמוד של הלקוח, החברה מספקת בנוסף שירותי אריזה ושירותי פריקה וסידור של תכולת הדירה. צוות המובילים של החברה מביא עמו ניסיון רב והוא מחויב לאיכות ההובלה הגבוהה ביותר.
 
צוות ג'וניור הובלותצוות ג'וניור הובלות
הובלות בצפוןהובלות בצפון
הובלות בחיפההובלות בחיפה
 

הובלות בדרך הים

 
החברה מספקת פתרונות הובלה מקצועיים שמטרתם להפוך את תהליך ההובלה לקל ופשוט. תושבי שכונת דרך הים או אלו העתידים להצטרף אליה מוזמנים לרתום לעצמם את ניסיונה העשיר של החברה בהובלות באזור, ניסיון שיבטיח לכם הובלה מהירה ובטוחה.
 

ליווי צמוד לאורך כל תהליך העבודה

 
החברה מלווה את לקוחותיה לכל אורך התהליך, החל בפגישה ראשונית בה מוגדרים צרכי הלקוח וכלה בפריקת תכולת המעבר בסיום. חברת ג'וניור הובלות עושה שימוש בצי כלי רכב חדיש וצוות מובילים מקצועי ומנוסה.
 

 

הובלות בנווה שאנן

 
החברה מספקת פתרונות הובלה כוללים המותאמים לאופי השכונה, מתארה והאוכלוסייה המתגוררת בה. אורח החיים מודרני הפך את משימת ההובלות לאומנות המצריכה ידע, ניסיון והיכרות טובה עם האזור, היום כבר לא מספיק "לארגן" רכב מסחרי וכמה חברים בכדי לבצע את ההובלה. כיום נדרשת למשימה זו חברה מקצועית המסוגלת לתת פתרונות גם לבעיות העולות בשטח תוך כדי העבודה.
 

עשרות שנים בתחום

 
חברת ג'וניור הובלות מביאה עמה ניסיון של עשרות שנים בהובלות בעיר חיפה, החברה מספקת שירותי אריזה, העמסה, הובלה ופריקה של סחורות.

חברת ג'וניור הובלות מובילה את שוק ההובלות בחיפה בזכות השירות והמחירים המצוינים אותם היא מציעה ללקוחותיה, התקשרו עוד היום והובלה לנווה שאנן או מנווה שאנן תצא לדרך.
 

 

הובלות בטירת הכרמל

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחה בהובלות באזור הצפון בדגש על העיר טירת הכרמל.

החברה מביאה עמה ניסיון עשיר בביצוע הובלות לשביעות רצון לקוחותיה. כיום, בניגוד לעבר, כל רצון לעבור בית או משרד כרוך בתכנונים לוגיסטיים סבוכים, תכנונים שבמידה ולא יצלחו יאלצו אותנו להוצאות כספיות מיותרות.

חברת ג'וניור הובלות מלווה את תושבי טירה בכל שלבי ההובלה, החל מפגישה ראשונית בה מוגדרות דרישות הלקוח וכלה בפריקה של הציוד ביעדו החדש.
 

ניסיון עשיר בתחום ההובלות

 
ניסיונה העשיר של החברה מאפשר לה למקסם את השירות אותו היא מספקת אם בעזרת החלטות הניתנות בשטח ואם בעזרת ציוד הובלה מתקדם כגון מנוף או מסוע. החברה מעסיקה צוות מובילים מקצועי ומערך לוגיסטי שלם העומד מאחוריהם. התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם מעבר קל ופשוט עם חברת ההובלות המובילה בטירת הכרמל.
 

 

הובלות בנשר

 
חברת ג'וניור הובלות מתמחה במתן שירותי הובלות בעיר חיפה בדגש על אזור נשר. חברתנו מביאה עמה ניסיון רב אותו היא רכשה במהלך עבודותיה באזור. החברה מספקת את כל השירותים הנדרשים למעבר קל, מהיר ופשוט.

תהליך ההובלה מתחיל בפגישה ראשונית בה נקבעת אסטרטגיית המעבר. בהמשך מגיע צוות האריזה לסייע לבעלי הדירה במלאכתם. בשלב הבא מועמס הציוד על גבי משאית ההובלה, הורדת הציוד מהדירה אל המשאית מתבצעת בצורה ידנית דרך חדר המדרגות או בעזרת ציוד הרמה ייעודי כגון מנוף או מסוע.

ג'וניור הובלות תעזור לכם להפוך את יום ההובלה ליום ללא מתחים ועצבים, יום רגיל בו תוכלו להמשיך בעיסוקכם במקביל להובלה.
 
לקבלת הצעת מחיר עוד היום חייגו:
072-3258893 או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר.

 
 
 
חוות דעת
זמין ואמין
דירוג משוקלל
"זמין. עונה לשאלות. אנחנו לקוחות חוזרים"