כך תדעו שחברת ההובלות שהזמנתם אמינה

 
 
אם אתם עומדים אחרי החלטה לעבור דירה, אתם צריכים חברת הובלות אמינה, כזאת שתוכלו לסמוך עליה שתשלח את משאית ההובלות בזמן, שתעמוד בכל סעיף בהסכם העבודה עליו חתמתם ושתעשה כל שרק אפשר על מנת לשמור על הציוד שלכם.

אבל – יש כל כך הרבה חברות הובלות בכל אזור ובכל עיר... איך אפשר לדעת שהחברה שבה בוחרים היא באמת חברה אמינה? על מנת לספק את התשובה לשאלה, ניקח מקרה מבחן – משפחה שמעוניינת לעבור דירה ומתגוררת באזור הצפון, אבל כמובן שכל מה שייכתב כאן נכון לכל עיר ואזור. כדי לדעת איך למצוא חברה אמינה באזור שלכם, פשוט החליפו את המילה "צפון" בשם העיר או היישוב שלכם.
 

כך תבחרו נכון חברת הובלות בצפון

 
רגע לפני שאתם מתחילים לארוז, חשוב שתדעו את הפרטים הבאים:
 
  • עבודה ברישיון – הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כשאתם עושים סקר מחירים של שירותי הובלות בצפון, הוא אם החברות שאותן אתם בודקים פועלות ברישיון. יש היום הרבה מאוד "חאפרים" בתחום ההובלות, וחשוב מאוד שתבחרו רק בחברה שעובדת כחוק.
 
הובלות בצפון - כך עושים זאת נכון
 
  • ביטוח על התכולה – בחרו רק חברת הובלות המספקת ביטוח מלא על התכולה. אמנם, ברוב המקרים לא נגרם נזק לציוד והוא מגיע לדירה החדשה בדיוק כמו שהיה, אולם אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה, ולכן חשוב שתהיו בטוחים שאתם מכוסים בכל מה שנוגע לתחום הזה. מומלץ לבחור חברה המציעה ביטוח מלא על התכולה ולא ביטוח חלקי, על מנת שתקבלו את הפיצוי הגדול ביותר עבור נזקף אם ייגרם כזה.
 
  • היכרות עם האזור – כדאי מאוד לבחור רק חברת הובלות בצפון הפועלת באזור שנים רבות ואשר נהגיה מכירים את הכבישים ואת דרכי הקיצור בה, על מנת שתוכלו להיות בטוחים ככל שרק אפשר שמשאית ההובלה תגיע בזמן ושהציוד שלכם יגיע ליעדו כמה שיותר מהר.
  • שירותים נדרשים – אם העברת תכולת הדירה שלכם מחייבת לא רק שירותי הובלות בצפון אלא גם שירותים נוספים כגון שירותי אחסנה או הובלות מנוף, חשוב לבדוק את הנושא הזה מראש. לא כל חברת הובלות מספקת את השירותים האלה, וחבל יהיה לחתום על הסכם עבודה ולשלם עבור ביטול שלו ברגע האחרון.
  • אספקת חומרי אריזה – כדאי לעבוד עם חברה שתספק לכם חומרי אריזה איכותיים, על מנת שלא תצטרכו להתחיל לאתר מסקינגטייפ וארגזים.
  • התחייבות לשירות – חתמו על הסכם עבודה רק עם חברת הובלות בצפון אשר נציגיה מתחייבים בפניכם בעל פה ובכתב לעשות כל מה שתלוי בהם על מנת להגיע אליכם בדיוק במועד שנקבע, ואשר עושים כל שביכולתם על מנת לסייע לכם ולספק לכם שירות טוב ומדויק.
  • מחיר – כמובן שגם המחיר הוא פרמטר לבחירת הובלות בצפון, אולם זה צריך להיות באמת הפרמטר האחרון. אחרי הכול – עדיף תמיד לשלם יותר ולקבל שירות יותר טוב, מאשר לשלם פחות ולהצטער, אם בגין איחור של המשאית במקרה הטוב או גרימת נזק לרכוש במקרה הפחות טוב.
 

אנחנו בגו'ניור הובלות לשירותכם

 
בחירת חברת הובלות בצפון על פי הפרמטרים האלה תבטיח לכם, ככל אשר ניתן, שתקבלו שירותי הובלה מקצועיים שיאפשרו לכם להתחיל את החיים במקום החדש ברגל ימין. בהצלחה!
 
 
 
 
חוות דעת
זמין ואמין
דירוג משוקלל
"זמין. עונה לשאלות. אנחנו לקוחות חוזרים"