הובלות בעכו

 
עוברים דירה או משרד בעכו והסביבה? ג'וניור הובלות – לשירותכם בשמחה!
 
להזמנת הובלה בעכו - חייגו עכשיו: 072-3258893
 
הובלות בעכו כדאי להזמין מחברת הובלות המספקת שירותי הובלות באזור מזה שנים ארוכות, ואשר נהגיה יודעים בדיוק איך להגיע לכל מקום ומכירים כל רחוב וסמטה. זאת משום שעכו היא עיר שלא פשוט להתמצא בה, ועל מנת להגיע בזמן הכי קצר ממקום למקום – צריך לדעת בדיוק מאיפה לנסוע ובאילו שעות.
 
הובלות בעכו - ג'וניור הובלות
 

הובלות בעכו מזמינים רק מג'וניור הובלות:

 
  • הובלת תכולת דירות ומשרדים
  • עמידה מדויקת בלוחות הזמנים
  • ביטוח מלא על התכולה
  • שירותי אחסנה לתקופות קצרות וארוכות
  • שירותי אריזה מקצועיים
  • אספקת חומרי אריזה
  • מחירים הוגנים
 
גוניור הובלות
 
חשוב מאוד לעבוד עם חברת הובלות אשר מתחייבת לעמידה מדויקת בלוחות הזמנים ומספקת ביטוח מלא על התכולה בהעברה, על מנת שאם חלילה ייגרם לרכוש שלכם נזק – תוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם עבור הצער שנגרם.

אם אתם לא בטוחים שהדירה החדשה שלכם תהיה מוכנה בזמן, כדאי מאוד לעבוד עם חברת הובלות בעכו אשר מספקת גם שירותי אחסנה, ואם אתם יודעים שאין לכם את הזמן לארוז כמו שצריך, כדאי שזאת תהיה חברה שמספקת גם שירותי אריזה.
 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

 
ג'וניור הובלות מספקת שירותי הובלות בעכו והסביבה. החברה פועלת כבר עשרות שנים בתחום ומספקת שירותי הובלה לחברות, לארגונים וללקוחות פרטיים תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים ולביטוח מלא על התכולה.

ברשותנו משאיות ורכבים מסחריים המותאמים להובלת ציוד בכל היקף נדרש, מחסנים מאובטחים 24/7 לטובת אחסון תכולת דירות ומשרדים וצוות מובילים מקצועיים ומנוסים הדואגים לרכוש שלכם כאילו היה רכושם הפרטי.
 

שירותי אחסנה יחודיים

 
אם אתם צריכים לאחסן את החפצים שלכם עד למעבר למקום הקבוע או לטובת שילוח מאוחר ללקוחות – נשמח לספק לכם שירותי אחסנה במחסנים מאובטחים ונקיים – לתקופות קצרות וארוכות. המחסנים שלנו נמצאים במיקום נוח בקריות ומסוגלים להכיל תכולה בכל היקף, ואתם יכולים להיות בטוחים שרק לכם תהיה גישה אליו – ולא לאף אחד אחר.
 

הובלות בעכו - ג'וניור הובלות לשירותכם

 
כשאנחנו מספקים לכם שירותי הובלות בעכו, אתם נהנים משירותי הובלה כמו ששירותי הובלה צריכים להיות, ויודעים שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות.

אם תצטרכו סיוע באריזה, צוות האורזנים שלנו ישמח להגיע אליכם ולארוז עבורכם את הציוד בדרך היעילה והזהירה ביותר.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת הובלות בעכו ובכל אזור חיפה והצפון – צרו עמנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
חוות דעת
זמין ואמין
דירוג משוקלל
"זמין. עונה לשאלות. אנחנו לקוחות חוזרים"