טיפים לאריזת כלי מטבח ואוכל

 
 

איך בחירת חברת הובלות משפיעה על איכות ההובלה?

 
כשאנו מגיעים לשלב האריזה לפני מעבר הדירה, אנחנו צריכים להקדיש תשומת לב לכל הפריטים ולא הקטנים ביותר. תשומת הלב שלנו צריכה להתחשב בכל הפרמטרים החשובים, מאריזה נכונה כדי שהפריטים לא יינזקו וכמובן הנוחות והקלות כשנצטרך לסדר את הכול ביעד החדש.
 

אריזת המטבח בצורה נכונה

 
אריזת המטבח היא אחד השלבים המורכבים ביותר בגלל מגוון הפריטים הרב, רבים מהכלים והפריטים קטנים מאוד, חלק גדול מהם לא כל כך זול ויכול להתעקם או להישרט בקלות. כל חברת הובלות ייעצו לכם לגבי אריזה נכונה אך חשוב שתבינו מה הסירים שלכם צריכים.
 
 

טיפים לאריזת סירים בצורה נכונה

 
  • כדי להבין מה הסירים שלכם צריכים צריך להבין מה מסוכן להם. הסירים אמנם חזקים באופן יחסי אך עדיין יכולים להתעקם או להישרט בגלל חבלות שונות. השלב הראשון הוא לעטוף כל סיר וסיר בנפרד, למרות שבהמשך אפשר לחבר אותם יחדיו כך שיהיו אחד בתוך השני. העטיפה חייבת להתבצע עם בדים או נייר בועות אוויר שימנע מהם להיחבל בצורה משמעותית. • אחרי שכל הסירים נעטפו, מהגדול ביותר ועד הקטן ביותר, הגיע הזמן להכניס סיר קטן בסיר גדול עד שנמצה את כל השטח האפשרי. ניצול השטח יועיל עמנו בהמשך וכך יהיה לנו קל יותר לארוז אותם יחד וליצור פחות בלגן בסידור ופחות ארגזים שצריך להעביר. את המכסים צריך לארוז בנפרד באותה שיטה, כל מכסה בעטיפה נפרדת ואז כולם יחדיו.
  • את הסירים מומלץ להוביל באריזת קרטון קשיח שיספוג את החבטות ושימור עליהם שלמים. כך אפשר למזער את הסיכוי שהסיר יתעקם והמכסה, האזור הרגשי ביותר, יישבר.
 
 

אל תזלזלו במשקל שלהם

 
 
למרות שסירים נתפשים לעתים ככלים לא כל כך כבדים, אל תשכחו שנשיאת מספר סירים בבת אחת אינה פשוטה ולא מתאימה למי שאין כוח בידיו. למרות אריזה איכותית מטעמכם או מטעם חברת ההובלות, נפילה חזקה של הסירים על הרצפה ככל הנראה תיגמר בשבר של ידית או עיקום של סיר או מכסה שיוציא אותו מכלל שימוש או יגרום לו נזק גדול, גם לשימושיות וגם לאסתטיקה.

תמיד תזכרו שכדי שההובלה תעבור בשלום כדאי לסמן את הקרטון שבו כל הסירים בצורה ברורה ובולטת.

שיהיה בהצלחה!
 
 
 
 
חוות דעת
זמין ואמין
דירוג משוקלל
"זמין. עונה לשאלות. אנחנו לקוחות חוזרים"