4 דברים שחשוב שתדעו לפני מעבר דירה

 
 
 
אם אתם מתכננים לעבור דירה בקרוב, כנראה שתזדקקו לשירותיה של חברת הובלות. על מנת שהמעבר יהיה כמה שיותר קל ונעים, אספנו עבורכם כמה הצעות ומספר טיפים, שאם תיישמו אותם, סביר להניח שהמהלך המרגש-אך-מורכב הזה, יעבור בצורה נוחה יותר ובאופן שיהיה עבורכם כמה שיותר מתאים.

לצורך הדוגמה נניח לרגע שאתם מתגוררים בחיפה, אבל הדברים שכתובים כאן יהיו נכונים, כמובן, גם לכל מקום אחר, רק שבמקום חיפה תקראו את שמו של המקום שבו אתם מתגוררים.
 

אז הנה הוא לפניכם – המדריך המלא למעבר דירה נעים בחיפה

 
 
רגע לפני שאתם מתחילים לארוז, חשוב שתדעו את הפרטים הבאים:
 
  • מעבר דירה הוא לא פיקניק – למצוא חברת הובלות בחיפה שתהיה פנויה בדיוק ביום ובשעה שאתם רוצים לעבור, להתחיל לארוז את כל החפצים ולעשות מיון כדי להעביר רק את הדברים שבאמת נחוצים, למצוא סידור לילדים בזמן שאתם אורזים ועוברים כדי לעשות עבורם את התהליך כמה שיותר נעים, לארגן פרוצדורות בכל מוסדות הציבור ובכל ספקי השירותים על מנת שכשתגיעו לדירה החדשה תוכלו לראות טלוויזיה, לקבל דואר ולדעת שיורדים כל התשלומים... קל זה לא, אבל כל זה קורה למען מטרה טובה, ולכן אתם צריכים להתכונן לכך נפשית ולקחת נשימה עמוקה. כניסה לתהליך הזה מתוך ידיעה שאתם עושים הכול כמה שיותר טוב ולמען מעבר אל מקום טוב יותר – תאפשר לכם לקחת הכול הרבה יותר בקלות, וכמה שפחות להלין ולקטר.
 
 
מעבר דירה בחיפה
 
 
 
אורזים דירה בחיפה
 
 
 
 
  • מציאת חברת הובלות בחיפה – על מנת למצוא חברת הובלות שתהיה פנויה בדיוק במועד שבו אתם רוצים לעבור דירה, אתם צריכים להתחיל לחפש הרבה קודם, בעיקר אם אתם עוברים בקיץ או בתקופה של חופשים וחגים, כי אז הרבה מאוד אנשים עוברים. לכן, התחילו את סקר החיפוש שלכם מספר חודשים מראש, וחתמו על הסכם רק עם חברת הובלות בחיפה שעובדת ברישיון, שמספקת ביטוח מלא על התכולה בהעברה, שנהגיה מכירים את חיפה כמו את כף ידם ושיש לכם כימיה עם נציגיה, כי בלי כימיה התהליך יהיה הרבה יותר מסורבל.
 
  • ארזו בצורה מסודרת – על מנת שפריקת התכולה בבית החדש תיעשה בצורה כמה שיותר יעילה וגם כמה שיותר מהירה, חשוב מאוד לארוז אותה בצורה מאורגנת ומסודרת. הכניסו את כל החפצים כשהם עטופים וארוזים בצורה שתגן עליהם מפני כל פגיעה אפשרית, כתבו על כל ארגז מה הוא מכיל, ובקשו מהמובילים להניח כל ארגז בחדר המתאים.
  • עשו את כל הסידורים בזמן – אם תתחילו להתארגן למעבר כמה חודשים מראש, תוכלו להתחיל את השהות בבית החדש ברגל ימין. הודיעו למשרד הפנים ולכל החברות שמספקות לכם שירות (אינטרנט, טלפון, טלוויזיה, כבלים, גז וכד') שאתם עוברים דירה, כדי שהם יבצעו את כל הפרוצדורות אצלם ושלא ייווצר לכם חוב שבעצם לא אמור להיות קיים; סדרו את הרישום של הילדים למוסדות החינוך המתאימים, ועשו את כל מה שאתם צריכים, כדי שמיד לאחר המעבר תוכלו להמשיך בחיים כרגיל.

אם תפעלו לפי המדריך הזה, ותמצאו חברת הובלות בחיפה בזמן, תעשו את כל הארגונים בזמן ותיערכו לכך שמדובר בתהליך שהוא לא קל אבל שמביא לתוצאות מקסימות – אין בכלל ספק שיהיה לכם הרבה יותר קל לעבור את זה, על שתי המשמעויות.
 

גו'ניור הובלות לשירותכם

 
ג'וניור הובלות מספקת שירותי הובלות בחיפה ותשמח לסייע לכם לעבור דירה. אם אתם מחפשים שירותי הובלה מקצועיים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות – אנחנו כאן לשירותכם. פנו אלינו למס 072-3258893 או באמצעות האתר, ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע ככל שאפשר.
 
 
 
 
חוות דעת
זמין ואמין
דירוג משוקלל
"זמין. עונה לשאלות. אנחנו לקוחות חוזרים"